Hypotéky bez registru

Hypotéka bez příjmu

Dnes je možné vyřídit hypotéky i bez prokázání příjmu či při částečném doložení příjmu. Je však důležité skutečnou bonitu mít, abyste se při splácení hypotéky nedostali do finančních potíží.

Tento produkt je vhodný například pro podnikatele, kteří měsíčně generují naprosto dostatečné, ale vlivem daňové optimalizace snižují svůj daňový základ a tím menší je jejich prokazatelný čistý příjem. Ve skutečnosti mají příjmy vyšší, neboť ušetří na daních a odvodech. Banky se však většinou ptají na „základ daně“ mínus „daň“ děleno 12 a takto si čistý měsíční příjem vypočítají. Co s tím? Dovolte, abychom Vás níže seznámili s možnostmi.

Hypotéka dle obratu v daňovém přiznání neboli obratová hypotéka – pro podnikatele

Máte-li vysoký obrat va daňovém přiznání a nízký základ daně, máme pro Vás řešení do 90% a v individuálních případech až do 100% z odhadu nemovitosti. Do 70% Vám vyřídíme hypotéku bez prokazování účelu – americká hypotéka. Čistý zisk tak banku nezajímá, stačí dostatečný obrat.

Hypotéka bez příjmu – pro nepodnikatele i podnikatele

V případě, kdy příjem nedoložíte, např. nízký obrat a nízký základ daně, nebo pracujete v zaměstnání s individuálním mzdovým systémem (např. část na smlouvu, část na dohodu) či příjem, který banky z nějakého důvodu neuznají, stačí doložit pouze čestné prohlášení, že na splácení máte dostatek peněz pro splácení. Zařídíme Vám tak až 70% z odhadu u hypotéky do 3.500.000 a 60% do 5.000.000. Zbývající částku doložíte buď vlastními prostředky nebo v rámci zajištění hypotéky poskytnete další nemovitost do zástavy.

Hypotéka s doložením příjmu z pronájmu

Kupujete-li nemovitost, kterou chcete pronajmout, je možno částečně doložit příjem z budoucího pronájmu a to ve chvíli, kdy nemovitost ještě nevlastníte. Pomůže Vám to tak prokázat dostatečnou bonitu pro splácení hypotéky. Tento produkt vyřídíme individuálně do 90 – 100% z odhadu. Tento produkt lze využít i na stávající nemovitost nebo nemovitosti, které pronajímáte. Zde Vám můžeme půjčit až 80% z hodnoty zastavených nemovitostí – hypotéka účelová, anebo 70% z hodnoty zastavených nemovitostí – hypotéka americká.

Pro posouzení výše uvedených všech možností vyřízení hypotéky prosím vyplňte zde formulář posouzení hypotéky, a do poznámky poznámky připište „Hypotéka bez příjmu“ nebo „Obratová hypotéka„, případně kontaktujte naše hypoteční specialisty.

Zprostředkování nebankovní hypotéky u naší společnosti je jednoduché!

»  Vyplňte online formulář
»  Předběžně posoudíme Vaši žádost
»  Budeme Vás kontaktovat