Hypotéka bez registru hned

Jsme přímí poskytovatelé s dlouholetou praxí od roku 2002 v oblastech financí, kteří poskytují nebankovní půjčky a hypotéky až na 30 let po celé ČR ne jen ve městech ale i na vesnicích. Půjčky poskytujeme nejenom z našich zdrojů, ale i ze zdrojů našich finančních partnerů. Našimi předními partnery z nebankovního sektoru jsou subjekty spadající pod regulaci České Národní Banky, které podléhají stejným podmínkám jako banky, pojišťovny a další finanční instituce. Z našich finančních prostředků vám vyplatíme vaše dluhy a vymažeme vaše záznamy na listu vlastnictví. Poskytujeme jedny z nejvýhodnějších podmínek v nebankovním sektoru. Naše nabídka spočívá v rychlosti řešení. Do 24 hodin vám navrhne náš specialista formu vyřešení vaší finanční situace. Do 48 hodin k vám domů přijede naše mobilní kancelář a na základě dohody vás zastoupíme před exekutorem a všemi ostatními věřiteli.

Naše produkty jsou určené pro klienty, kteří nechtějí nebo nemohou prokázat své příjmy, mají negativní záznam  v registrech, jsou v exekuci nebo mají špatnou bonitu pro bankovní ústavy.

Nevýhodou nebankovních půjček je v některých konkrétních případech vyšší úroková sazba a měsíční splátky, především u neznámých společností. Ta je přímo úměrná větší dostupnosti půjček a menšími nároky na dokladování. Obecně lze říct, že čím je půjčka dostupnější nenáročnější na prokazování tím je úrok a splátka vyšší. Vyšší  splátka však není pravidlem, existují nebankovní půjčky se splátkou srovnatelnou s půjčkami bankovními. Tyto půjčky jsou poskytovány obecně známou úvěrovou společnost.

V případě že by jste se dostali větších problémů a potřebovali větší částku peněz můžete využít našich dalších produktů a služeb. Jsme přesvědčeni, že ti kteří jsou v exekuci, nebo podobné situaci, nemají na poplatky a čas na plané sliby.

Půjčka na vyplacení exekuce, je určená pro klienty, kteří se dostali do svízelné situace a chtějí to řešit včas, dříve než exekutor nařídí nedobrovolnou dražbu Půjčka je poskytována z vlastních zdrojů. Poskytujeme půjčku na družstevní byt se splatností dvacet let. Nebankovní hypotéka bez rizika s možným odkladem splátek až o tři měsíce v průběhu splácení. Dále nabízíme Americkou nebankovní hypotéku bez registru a příjmu se zástavou nemovitostí, které jsou bez nahlížení do registru dlužníků a také bez prokazování příjmů! V této době je moderní mít spoustu kreditních karet a půjček. Využijte výhodné nebankovní konsolidace půjček a úvěrů, kdy se všechny Vaše závazky převedou na jednu výhodnou půjčku s nízkou měsíční splátkou a delší dobou splatnosti. Pokud se dostanete do situace, že Vaše závazky přesáhnou víc jak 50%  tržní hodnoty nemovitosti a nebo Vám hrozí vystěhování kvůli nedobrovolné dražbě, máme také řešení v novém bezkonkurenčním produktu Záchrana Domova kde je nebankovní půjčka s měsíční splátkou a úrokovou sazbou od 2,49 % pa ročně jako v bance.

Do špatné finanční situace se může dostat každý i v pokročilém věku, ale díky věku Vám všechny společnosti slíbí že pomůžou a nakonec ani nezvednou telefon a v lepším případě nabídnou tak vysokou splátku že by jste to z důchodu nebyli schopni splácet a museli nakonec to nejcenější co máte prodat a skončili na zasloužilé stáři někde v pronájmu nebo na ulici. I v takové špatné situaci Vám umíme pomoc našim produktem: Domov Můj ( Odkup nemovitosti s možností bydlení na dožití), což je že od Vás odkoupíme vaši zadluženou nemovitost a necháme Vás dožít v tom na co jste byli celý život zvyklí aniž by jste si platili vysoký pronájem a nebo hypotéční splátky.

Zprostředkování nebankovní hypotéky u naší společnosti je jednoduché!

»  Vyplňte online formulář
»  Předběžně posoudíme Vaši žádost
»  Budeme Vás kontaktovat